05 września 2019 18:30 | Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020

W poniedziałek, 2 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Inauguracji roku tradycyjnie towarzyszyła Msza św. w Kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika, którą odprawił proboszcz parafii ks. Stanisław Błaszczuk. Następnie licznie zgromadzeni uczniowie, rodzice i nauczyciele na czele z pocztem sztandarowym przemaszerowali do szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor Jarosław Brodaczewski serdecznie przywitał wszystkich, odczytał list LKO oraz przedstawił nauczycieli, którzy będą prowadzili zajęcia dydaktyczne w nowym roku szkolnym. Przypomniał także, że tegoroczna inauguracja roku szkolnego wiąże się z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie uczniowie poszczególnych klas udali się        do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym 2019/2020 życzymy, samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020