Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Teratynie - Klasa VIII

Wychowawca

Dorota Kowalczuk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Wiedza o społeczeństwie klasa VIII Romuald Nowak
09:25 - 10:10 Historia klasa VIII Andrzej Kuśmierczuk
10:20 - 11:05 Geografia klasa VIII Marzena Brodaczewska
11:25 - 12:10 Matematyka klasa VIII Elżbieta Węcławik
12:15 - 13:00 Wychowanie fizyczne korytarz dolny Elżbieta Nowak
13:10 - 13:55 Język polski klasa VIII Edyta Wojtasiuk
14:00 - 14:45 Biologia klasa VIII Anna Głogowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Fizyka klasa VIII Emilia Strycharczuk
09:25 - 10:10 Wychowanie fizyczne korytarz dolny Elżbieta Nowak
10:20 - 11:05 Matematyka klasa VIII Elżbieta Węcławik
11:25 - 12:10 Informatyka pracownia komputerowa Jarosław Brodaczewski
12:15 - 13:00 Język polski klasa VIII Edyta Wojtasiuk
13:10 - 13:55 Język angielski klasa VIII Anna Goszczyńska
14:00 - 14:45 Zajęcia z wychowawcą klasa VIII Dorota Kowalczuk
14:50 - 15:35 Matematyka klasa VIII Elżbieta Węcławik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Religia klasa VIII ks. Stanisław Błaszczuk
09:25 - 10:10 Chemia klasa VIII Anna Głogowska
10:20 - 11:05 Wychowanie fizyczne korytarz dolny Elżbieta Nowak
11:25 - 12:10 Matematyka klasa VIII Elżbieta Węcławik
12:15 - 13:00 Język rosyjski klasa VIII Aneta Jaroszyńska
13:10 - 13:55 Język polski klasa VIII Edyta Wojtasiuk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Wiedza o społeczeństwie klasa VIII Romuald Nowak
09:25 - 10:10 Język polski klasa VIII Edyta Wojtasiuk
10:20 - 11:05 Historia klasa VIII Andrzej Kuśmierczuk
11:25 - 12:10 Język angielski klasa VIII Anna Goszczyńska
12:15 - 13:00 Informatyka pracownia komputerowa Jarosław Brodaczewski
13:10 - 13:55 Religia klasa VIII ks. Stanisław Błaszczuk
14:00 - 14:45 Fizyka klasa VIII Emilia Strycharczuk
14:50 - 15:35 Wychowanie fizyczne korytarz dolny Elżbieta Nowak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:30 - 09:15 Język rosyjski klasa VIII Aneta Jaroszyńska
09:25 - 10:10 Chemia klasa VIII Anna Głogowska
10:20 - 11:05 Język angielski klasa VIII Anna Goszczyńska
11:25 - 12:10 Język polski klasa VIII Edyta Wojtasiuk
12:15 - 13:00 Matematyka klasa VIII Elżbieta Węcławik
13:10 - 13:55 Edukacja dla bezpieczeństwa klasa VIII Ewa Zarek
14:00 - 14:45 Doradztwo zawodowe klasa VIII Ewa Zarek